yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6 7

Vybavení a služby

  • Internet
  • Bezbariérový přístup
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace
  • Bazén

Přijímáme platební karty:

Hotel Tommy-congress&relax center

Kaštanová 205, 547 01 Náchod - BabíVážení hosté, rádi bychom Vás srdečně přivítali v Hotelu TOMMY. Děkujeme, že se zajímáte o náš hotel a doufáme, že zde naleznete dostatek informací, které Vám mohou pomoci při výběru pobytu v oblasti Náchodského regionu ve východních Čechách. Ať přijíždíte za poznáním nebo za obchodem, chceme Vám přátelským a individuálním přístupem co nejvíce zpříjemnit pobyt v jednom z nejkrásnějších míst Kladského pomezí a také nabídnout celou řadu výletů do přírodních krás východních Čech s prohlídkou národních památek.

Hotel Tommy Náchod je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších hotelů v mezihoří Krkonoš a Orlických hor. Je umístěn v centru malebné příměstské části Náchoda - Babí. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí komplexní ojedinělé služby spojené s ubytováním, stravováním, relaxací a odpočinkem. V regionu známém jako Kladské pomezí naleznete při cestách za poznáním mnoho historických památek, přírodních krás a kulturních zajímavostí. Vaši cestu do pohádkové a turisticky zajímavé oblasti přivítá atmosféra rodinného hotelu. Můžete zde prožít romantický pobyt spojený s návštěvou kraje literátů, dějinných událostí a něžné poezie.

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a zcela originálních interiérů našeho hotelu. Věříme, že uspokojíme náročnější domácí i zahraniční klientelu. Čtyřpodlažní hotel Tommy Náchod je svým architektonickým řešením a spektrem poskytovaných služeb předurčen pro universální využití - od rodinných pobytů až po firemní a kongresové akce spojené s relaxací a odpočinkem v našem wellness centru.

Prodloužený víkend pro ženy,6100,- Kč / 3 noci / 2 osoby,3875,- Kč / 3 noci / 1 osoba,
Víkendový pobyt „ Na vlnách relaxace“ 6200,- Kč / 2 noci / 2 osoby, 3925,- Kč / 2 noci / 1 osoba
„Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí“n3600,- Kč /  1 noc / 2 osoby  
Senior pobyt  9900,- Kč / 6 nocí / 2 osoby, 6630,- Kč / 6 nocí / 1 osoba
Wellness dovolená, 9.700,- Kč / 4 – 5 nocí / 2os,6.530,- Kč / 4 – 5 nocí / 1 os.


Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´